"אין מחלה אחת בעיני שלא קשורה לנפש" - ד"ר נאדר בוטו

כאן משאירים הודעה לחלי

שטיפה אנרגטית – ד"ר נאדר בוטו

כבר כולם מבינים את הקשר בין גוף לנפש,
כבר הרבה מבינים שכל מחלה מקורה בחוויה ריגשית, נפשית שעברנו.
ד"ר נאדר בוטו קרדיולוג ומצנתר בכיר במרכז הרפואי רבין, הבין שהרפואה הקונבנציונאלית לא נוגעת בדברים עמוקים וחשובים ופיתח שיטת טיפול

מעמיק המוצאת את הקשר בין גוף נפש ונשמה ונקראת "שטיפה אנרגטית"..

הטיפול מיועד למקרים של לחץ נפשי, סטרס, חרדות, וחסימות רגשיות, קשיים להיכנס להריון בעיות פוריות וכל סוגי המחלות, מתוך ההבנה שכל חסימה בעיה מחלה מקורה בחוויה ריגשית, נפשית שחווינו.
הצעד הראשון להחלמה הוא להבין את הקשר והחיבור בין מחלה/ בעיה/ משבר, לבין הגורם הנפשי,החוויה הנפשית שגרמה לנו לסטגנציה בגוף והובילה למחלה.

כאשר אנחנו חווים חווייה טראומטית נסגר אצלנו מרכז אנרגטי וזה גורם להיחלשות זרימת האנרגיה. קיימים שבעה מרכזים אנרגטיים הנקראים צ'אקרות. כל צ'אקרה מחוברת לבלוטה אנדוקרינית מתאימה ולרוב  אפשר למצוא קשר בין מצב האנרגיה בצאקרה למצב הבלוטה ולאברים הקשורים לה. 
בטיפול שטיפה אנרגטית אנחנו עוברים את ארבעת שלבי החיים גירוי- התרחבות- כיווץ - הרפייה. ע"י לחיצות על אזורי מרכזי האנרגיה שלנו בגוף עולה חוויה ריגשית שחווינו במהלך חיינו ולפעמים גם מתקופת חיים אחרת או מהיותנו תינוקות ואפילו עוברים..
בעזרת עיבוד החוויה הריגשית והוצאתה מהגוף  ע"י חוויות כמו בכי צחוק צעקות, פריקה ריגשית של כעס. אנו מעבדים את החוויה ומרגישים תחושה של הקלה שחרור והרפייה.

באמצעות  דמיון מודרך והכוונת המטפל לעיבוד רגשות  ובעזרת הזרמת אנרגיה לכל הגוף נפתחים המרכזים האנרגטים וזרימת החיים מתרחשת מחדש. הגוף עכשיו יכול לרפא את עצמו.
חסימות במרכזים האנרגטים יכולים להביא אותנו לא רק למחלות אלא גם לחסימות בייעוד שלנו ברצון שלנו בקשר שלנו מול הסביבה, בזוגיות ובבחירות שאנחנו בוחרים בחיים.
התיקון שלנו בגלגול הזה נמצא בלב "הבעיה"/ "המשבר". אם נבין את הבעיה נבין את התיקון וכך נוכל להתפתח! לשם כך אנחנו כאן, כדי להשלים את תהליך ההשתלמות של הנשמה שלנו. 

הטיפול יעיל ועוזר למחלות כרוניות , בעיות עיכול עצירויות , מחלת הסרטן לסוגיו השונים , פיברומיאלגיה, בעיות נשימה, משברים ריגשיים התעללויות מיניות קשיים להיכנס להריון ועוד.

הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מהפרעות קצב לב או לנשים בהריון.

הטיפול לרוב הוא חד פעמי+ הדרכה לשטיפה עצמית בבית ולקיחת אחריות על היכולת שלנו לחולל בעצמנו את השינוי בחיינו

רצון מביא תוצאה...

ראיון של אושרת קוטלר עם ד"ר נאדר בוטו בערוץ 10

1
2
Posts Are Coming Soon
Stay tuned...

© 2016 חלי וייס ולר. עוצב ע"י Best Site

img_1926jpg_35628212880_o